Bayilik sistemi hakkında merak ettikleriniz

Paylaş

KAHVALTI EVİM uzman perakendecilik alanında faaliyet göstermektedir. Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli, düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları bayi adaylarımıza öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve çeşitliliği doğru fiyatlarla bayilerine sunar. Kendi işinin sahibi olmak isteyen, KAHVALTI EVİM uzmanlık ve deneyimini yanına alarak, güvenilir ve riskleri azaltılmış bir işletme sahibi olmak isteyen ve yatırım yapabilecek finansal olanaklara sahip tüm müteşebbislerin bayilik talepleri değerlendirilecektir.

 

KAHVALTI EVİM’in bayisine verdiği destekler nelerdir?

-Doğru yer seçimi ve fizibilite yapılması

-Doğru personel seçimi ve açılış öncesi eğitim

-On-line sistem desteği

-Genel ve yerel pazarlama destekleri

-Standart mal ve hizmet temini

-Ekipman ve ürünlerin güncellenmesi

-Bölge koruma garantisi

 

Nasıl KAHVALTI EVİM bayisi olabilirim?

Öncelikle Franchise Başvuru Formu'nu eksiksiz ve doğru doldurmalısınız. Başvuru formundaki bilgilerin tam ve doğru olması değerlendirme sürecini kısaltır.

Bayi adayı ve aday emlak, KAHVALTI EVİM standartlarına uygun bulunduğu takdirde, diğer şubesi bulunan bayilerimizin bölge koruma alanı da dikkate alınarak değerlendirme yapılır ve süreç başlatılır.

 

Mağaza yerinin özellikleri ne olmalıdır?

Lokasyon ve mağaza özellikleri

• Cadde üzerinde yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu ana arterler

• Yürüyüş alanları üzerinde

• Gıda alışverişinin yoğunlaştığı bölgeler

• Tamamlayıcı perakende noktalarına yakınlık

• Düzayak, merdivensiz en az 5m cepheli

• 70m2 ile 100 m2 arasında

KAHVALTI EVİM projesinin maliyeti ne kadar olmaktadır?

60-100 m2 alana sahip bir KAHVALTI EVİM şubesinin, mimari projeye ve format farklılığına bağlı olarak teçhizat, dekorasyon ve ticari mal dâhil olmak üzere yaklaşık m2 maliyeti 1000-1200 Euro'dur.

 

KAHVALTI EVİM bayilik anlaşmasının süresi ne kadardır?

Anlaşma süresi beş yıldır. Bu süre içerisinde KAHVALTI EVİM'in belirlediği yeterlilik standartlarının sağlanması durumunda ve tarafların anlaşması halinde beşer yıllık dönemlerde sözleşme uzatılır.

 

Reklam katkı payı ne kadardır? Cirodan alınan herhangi bir “fee” bedeli var mıdır?

Ciro üzerinden herhangi bir reklam katkı payı alınmamaktadır. Pazarlama faaliyetlerinde katılım oranınca maliyet faturalandırılmaktadır. Cirodan “fee bedeli” alınmamaktadır.

 

Yatırım planladığınız öncelikli bölgeler var mı?

Öncelikli olarak İstanbul, Kocaeli, Adapazarı ve Bursa illerimizde bayilik tahsisi yapılacaktır.

 

Kahvaltı Evim sizlere sunmuş olduğu tüm ürünlerle ile ilgili olarak gerekli sağlık kontrollerini ve hijyen denetimlerini tüm şubelerinde gerçekleştirmektedir.